top of page
Biały ołtarz weselny

Twoje Wesele...

W ramach usługi zapewniam:

  • profesjonalne nagłośnienie na Weselu

  • profesjonalne oświetlenie w niskoemisyjnej technologii LED oraz specjalne efekty świetlne (w zależności od ustalonej konfiguracji)

  • bezprzewodowe mikrofony

  • poprowadzenie gości podczas wydarzenia i kierowanie taneczną częścią Wesela

Jak to widzę?

Repertuar muzyczny zawsze ustalam z Parą Młodą, a w trakcie zabawy proponuje ciekawe przejścia, zawsze na bieżąco dostosowując muzykę do sytuacji. 

 

W branży jestem obecny prawie 10 lat. Korzystam jedynie ze sprzętu najwyższej jakości, co pozwala zapomnieć o technicznych usterkach i skupić się na tanecznym klimacie. O tym przeczytasz więcej w sekcji
"O technice".

 

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i omówię szczegóły.

Klaudia_i_Bartek-502.jpg

Jak wygląda współpraca ze mną? 

Na wspólnym spotkaniu ustalamy z Parą Młodą niezbędne szczegóły i plan wesela. Kluczowe punkty obejmują m. in. muzykę do pierwszego tańca (wsparcie w odpowiednim dopasowaniu utworu, ucięciu fragmentu, skróceniu utworu, itp.), planowane godziny przerw, przygotowanie muzyki na okazję podziękowań dla rodziców czy prezentacji weselnego tortu.

Zabawy oczepinowe mogą obejmować np. test zgodności, rzut muszką i welonem/bukietem, dowolną zaproponowana i ustaloną przez Parę Młodą.

Mój repertuar obejmuje praktycznie każdy rodzaj muzyki (np. lata 70/80/90, muzyka nowoczesna, disco, taneczna, zagraniczna, polska, lub nieco rzadziej: Lindy-hop czy jazz). Na specjalne przypadki i dedykacje zawsze w trakcie pracy posiadamy łączność z Internetem, aby możliwe było spełnienie nawet najbardziej wyjątkowych dedykacji.

Wesela, które prowadziłem:

Jak wyglądały wydarzenia,
które wspierałem wcześniej? 

Zapraszam Cię do przejrzenia mojej strony. 

bottom of page